Dispensatore d'aerosolhè un dispusitivu chì pò migliurà a qualità di l'aria di i spazii di vita è di travagliu, purificà automaticamente l'aria è aghjunghje fragranza. Pò eliminà diversi odori in l'aria, è pò sterilizà, è mantene custantemente a fragranza di l'aria interna, chì hè innocua per u corpu umanu. E spezie sò estratte da piante naturali. E fragranze naturali anu un effettu rinfrescante è rinfrescante. Hè adupratu per spruzzà ricarica aerosol per aumentà un odore piacevule per toilette, hotel, ufficiu, sala riunioni, bagnu, ecc.
| N° articulu: | ADS01 |
| Dimensione di u produttu: | 212x90x90 mm |
| Culore: | Biancu |
| Materiale: | PP |
| Pesu di u produttu: | 185g |
| Tempu d'Intervallu: | 5/15/30 minuti (aghjustabile) |
| Alimentazione elettrica: | 2 x Batterie AA (micca incluse) |
| Dosaggio: | 0,1 ml |
| Installazione: | Muntatu à u muru, Scrivania |
| Capacità di l'aerosol cumpatibile: | 300ml |
| Dimensione di l'aerosol cumpatibile (A x Diam.): | Circa 14 x 6,5 cm |
| Applicazione: | bagnu di casa, toilette publica, hotel, ristorante è più |
| Pacchettu inclusu:: | 1 x AutomaticuDispensatore d'aerosol(batteria è aerosol micca inclusi) |
| Certificatu: | CE, ROHS, FCC |
| Imballaggio: | 24 pezzi / cartone, imballaggio sicuru |
| Dimensione di u cartone: | 50X38X22 cm |
| NO/GW: | 4,39/4,98 kg |
CumpagniaPrucessu QC di i dispensatori di sapone
1.Ispezione di materia prima è pezzi di ricambio, passaghju 100%
2.Ispezione di u prucessu di fabricazione, passaghju 100%
3. Test di i prudutti finiti, cum'è l'alimentazione elettrica, a calibrazione è a misurazione di a temperatura, a funzione di a pompa, ecc., 100% di successu
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd hè un fabricatore espertu situatu in Shenzhen, Cina, cù macchine di pruduzzione avanzate, una squadra di R&D esperta, una fabbrica chì copre più di 3000 ㎡, producemu principalmente diversi dispenser di disinfettante per e mani.
I nostri dispensatori di sapone anu diverse applicazioni, cum'è hotel, casa, ufficiu, scola, centru cummerciale, ecc., cù o senza misurazione di a temperatura, è ponu esse piazzati nantu à u desktop, u muru o u treppiede, è ottenenu numerosi brevetti è certificati cum'è CE, RoHs, FCC.
Ùn offremu micca solu prudutti, ma furnimu ancu disinni rapidi, cumpleti è individuali secondu e richieste di i clienti. Avemu una squadra di QC prufessiunale è assicuremu chì tutti i prudutti sianu ispezionati secondu i criteri AQL prima di a spedizione.
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.