U dispensatore automaticu di fragranza d'aria Siweiyi hè un dispensatore di dimensioni standard, alimentatu da batterie, chì distribuisce automaticamente spray aerosol à intervalli programmati. Funziona più efficacemente quandu hè muntatu à u muru almenu sette piedi sopra u pianu.
| N° articulu: | ADS05 |
| Dimensione di u produttu: | 212x90x90 mm |
| Culore: | Biancu |
| Materiale: | PP |
| Pesu di u produttu: | 185g |
| Tempu d'Intervallu: | 5 / 15 / 30 minuti (aghjustabile) |
| Alimentazione elettrica: | 2 x Batterie AA (micca incluse) |
| Dosaggio: | 0,1 ml |
| Installazione: | Muntatu à u muru, Scrivania |
| Capacità di l'aerosol cumpatibile: | 300ml |
| Dimensione di l'aerosol cumpatibile (A x Diam.): | Circa 14 x 6,5 cm |
| Applicazione: | bagnu di casa, toilette publica, hotel, ristorante è più |
| Pacchettu inclusu:: | 1 x Dispensatore Automaticu di Aerosol (batteria è aerosol micca inclusi) |
| Certificatu: | CE, ROHS |
| Imballaggio: | 24 pezzi / cartone |
| Dimensione di u cartone: | 50X38X22cm |
| NO/GW: | 4,39/4,98 kg |
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.