Grande capacità: questu dispenser automaticu di disinfettante per e mani hà una grande capacità di 1200 ml, adattatu per l'usu di diversi liquidi disinfettanti è disinfettanti per e mani, per l'usu cutidianu è l'usu prufessiunale, perfettu per a casa, l'hotel, l'ospedali o altri lochi publichi.
Sensore automaticu azionatu: a macchina di disinfezione di e mani senza cuntattu hè cuncepita per nebulizà u disinfettante per e mani o l'alcol, è furnisce un dosaggio automaticu di spray, chì permette una disinfezione rapida è faciule di e mani è elimina a contaminazione incrociata, ottenendu un'igiene ottimale di e mani.


| N° articulu: | K9 Pro Dual |
| Dimensione di u produttu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Tensione: | 5V 2A |
| Capacità: | 1200ml |
| Misurazione di a distanza: | 2-10 cm |
| Volume di u sonu: | Livellu 1-4 regulabile |
| Dosaggio: | 0,1-2 ml regulabile |
| Installazione: | Montatu à u muru, Desktop, Supportu à treppiede |
| Tipu di pompa: | Opzionale (Pompa spray/goccia/schiuma) |
| Gamma di misurazione: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura di l'allarme: | Ajustabile |
| Certificatu: | CE, ROHS, FCC |
| Trasmissione in 18 lingue: | |
| Cinese, Inglese, Spagnolu, Giapponese, Portoghese, Coreanu, Tedescu, Francese, Russu, Talianu, Arabu, Turcu, Tailanda, Cambogianu, Indonesianu, Bengali, Hindi, Vietnamita | |
| Pacchettu Doppiu K9 Pro: | 1pz/scatula di culore; 9pz/cartone |
| Una scatula di culore include: 1x dispenser, 1x vassoio di gocciolamento, 1x manuale, 1x cavu USB, 2x viti murali. | |
| 15,5 × 15,5 × 31,5 cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9,45/11,60 kg | |
| Pacchettu di treppiede: | 1pz/scatula marrone; 20pz/cartone |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.