Grande capacità: questu dispenser automaticu di disinfettante per e mani hà una grande capacità di 1000 ml, adattatu per l'usu di diversi liquidi disinfettanti è disinfettanti per e mani, per l'usu cutidianu è l'usu prufessiunale, perfettu per a casa, l'hotel, l'ospedali o altri lochi publichi.
Cunveniente è Igienicu: basta à mette a manu sottu à u sensore per inizià u dispenser di sapone, pudete evità efficacemente l'infezzione incrociata senza toccà u dispenser di sapone. Adattu per lochi publichi cum'è uffizii, hotel, ospedali, istituzioni mediche, scole, ecc.

| N° articulu: | F1307 cù supportu à terra |
| Dimensione di u dispensatore di sapone: | 120x120x260 mm |
| Culore di u Dispensatore di Sapone: | Biancu |
| Capacità di distribuzione di sapone: | 1000ml |
| Materiale di dispensazione di sapone: | 100% Plastica d'ingegneria ABS vergine |
| Buttiglia di dispensazione di sapone: | Ricaricabile |
| Pesu di u Dispenser di Sapone: | 0,90 kg |
| Putenza da: | Batteria 4*C o adattatore 110V/220V |
| Supportu à terra: | Materiale di u vassoio: Metallo cù rivestimentu in polvere Materiale di u tubu: Alluminiu cù rivestimentu in polvere Materiale di a basa di u supportu: Acciaiu cù rivestimentu in polvere |
| Tipu di pompa: | Opzionale (Pompa spray/goccia/schiuma) |
| Usu di a dosa: | 1-Pompa di liquidu: 1ml ogni volta |
| Pompa à 2 schiume: 0,8 ml ogni volta | |
| Pompa à 3 spruzzi: 0,8 ml ogni volta | |
| Certificatu: | CE, ROHS, FCC |
| Imballaggio: | 1 set/cartone |
| Dimensione di u cartone: | 36X34X20cm |
| NO/GW: | 5,6/6,2 kg |
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.