Sensore automaticu azionatu: a macchina di disinfezione di e mani senza cuntattu hè cuncepita per nebulizà u disinfettante per e mani o l'alcol, è furnisce un dosaggio automaticu di spray, chì permette una disinfezione rapida è faciule di e mani è ottene una igiene ottimale di e mani.
Cunveniente è Igienicu: basta à mette a manu sottu à u sensore per inizià u dispenser di sapone, pudete evità efficacemente l'infezzione incrociata senza toccà u dispenser di sapone. Adattu per lochi publichi cum'è uffizii, hotel, ospedali, istituzioni mediche, scole, ecc.
| N° articulu: | DAZ-BOX cù Supportu à Pavimentu |
| Dimensione di u produttu: | 410x200x120mm |
| Culore: | Argentu |
| Capacità: | 2500ml |
| Materiale: | Metallu cù rivestimentu in polvere finitu |
| Tempu di dispensazione: | 0,2-0,5 s |
| Distanza di dispensazione | 1,5-3 pollici |
| Supportu à terra: | Materiale di u vassoio: Metallo cù rivestimentu in polvere Materiale di u tubu: Alluminiu cù rivestimentu in polvere Materiale di a basa di u supportu: Acciaiu cù rivestimentu in polvere |
| Tipu di pompa: | Goccia/Spruzzu/Schiuma opzionale |
| Alimentazione elettrica 1: | Elettricu CC |
| Alimentazione elettrica 2: | 4 batterie di taglia C |
| Durata di vita di a batteria estesa: | >30.000 Cicli |
| Certificatu | CE, RoHS, FCC |
| Imballaggio: | 1 set/cartone |
| Dimensione di u cartone: | 47X36.5X39.5cm |
| NO/GW: | 9,5/10,35 kg |




Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.