Funziunalità
Sensore automaticu azionatu: u distributore automaticu di sapone senza cuntattu hè cuncipitu per nebulizà u disinfettante per e mani o l'alcol, è furnisce un dosaggio automaticu di spray, chì permette una disinfezione rapida è faciule di e mani è elimina a contaminazione incrociata, ottenendu un'igiene ottimale di e mani.
Funzionamentu à batteria: questu distributore di sapone à alcolu funziona cù batterie, pò ancu esse alimentatu da un adattatore. (Ùn hè micca equipatu cù adattatore di carica è batterie)
Cunveniente è Igienicu: basta à mette a manu sottu à u sensore per inizià u dispenser di sapone, pudete evità efficacemente l'infezzione incrociata senza toccà u dispenser di sapone. Adattu per lochi publichi cum'è uffizii, hotel, ospedali, istituzioni mediche, scole, ecc.
Specificazione
| Parametri Tecnologichi | |
| N° di mudellu | F1407 |
| Batteria | 4 batterie di taglia C o cavu USB |
| Materiali | ABS + HDPE di prima qualità, micca riciclatu |
| Culore | biancu, altri culori ponu esse persunalizati |
| Dimensione | 121,7x131,5x302 mm |
| Capacità | 2500 millilitri |
| Pesu di u produttu | 0,95 kg |
| Imballaggio | 1pz/scatula interna; 10pz/cartone |
| Dimensione di u cartone | 81X33X36.5cm |
| Tipi di beccucci | Opzionale (Pompa spray/goccia/schiuma) |
| Piazzamentu | Montatu à u muru, Desktop, Supportu à treppiede |
Cumprende:
Dispensatore x1
Cavu USB x1
Manuale x1
Fibbia di supportu x1
Viti di montaggio à u muru x2
Osservazioni: e batterie è l'adattatore di carica ùn sò micca inclusi in u pacchettu
Applicazione:
U dispensatore di sapone automaticu senza cuntattu Siweiyi hè largamente utilizatu per a disinfezione di e mani in casa, ufficiu, hotel, centru cummerciale, scola, ospedale, ecc., dispunibule per usu individuale è publicu.
Serviziu à i clienti
1. A vostra dumanda ligata à i nostri prudutti o prezzu serà risposta in 24 ore.
2. Continuate à informà i nostri clienti nantu à u prucessu di pruduzzione è aiutate à urganizà l'ispezione di qualità se necessariu.
3. Garanzia di un annu è serviziu post-vendita rispunsevule.
4. Squadra di vendite è ingegneri prufessiunali per assicurà una bona esperienza di compra.
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.