Video
Specificazione
| N° articulu: | Acciaiu inox F1303 |
| Dimensione di u produttu: | 120x120x260 mm |
| Culore: | Biancu |
| Capacità: | 1000ml |
| Materiale: | Inossidabile |
| Buttiglia: | Ricaricabile |
| Pesu di u produttu: | 1,25 kg |
| Putenza da: | Batteria 4*C o adattatore 110V/220V |
| Installazione: | Supportu à parete/à terra |
| Tipu di pompa: | Opzionale (Pompa spray/goccia/schiuma) |
| Dosaggio di a pompa: | 1-Pompa di liquidu: 1ml ogni volta |
| Pompa à 2 schiume: 0,8 ml ogni volta | |
| Pompa à 3 spruzzi: 0,8 ml ogni volta | |
| Certificatu: | CE, ROHS, FCC |
| Imballaggio: | 1pz/scatula marrone; 15pz/cartone |
| Dimensione di u cartone: | 65,5X41X29cm |
| NO/GW: | 19,50/20,50 kg |
Lista d'imballaggio:
Dispensatore x1
Cavu USB x1
Manuale x1
Fibbia di supportu x1
Viti di montaggio à u muru x2
Applicazione:
U dispensatore di sapone automaticu senza cuntattu Siweiyi hè largamente utilizatu per a disinfezione di e mani in casa, ufficiu, hotel, centru cummerciale, scola, ospedale, ecc., dispunibule per usu individuale è publicu.
FAQ
D: A qualità hè garantita?
A: Avemu più di 10 anni di sperienza in pruduzzione è vendita è tutti i prudutti anu una garanzia di 12 mesi.
D: Pudemu urdinà solu campioni per pruvà prima di fà un ordine?
A: Di sicuru, l'ordine di mostra hè accettabile per noi.
D: Chì metudu di pagamentu accettate?
A: Termini standard: T/T in anticipu. Grande quantità: L/C à vista.
Piccula quantità cum'è e spese di mostra: Paypal è Western Union.
D: Cumu spedite di solitu a merce? È quantu tempu ci vole à cunsegnalla?
A: Per campioni è picculi ordini, per espressu, di solitu ci vole 3-5 ghjorni. Per ordini grossi, sè avete bisognu urgentemente, pudemu spedisce merci per via aerea. Sè vo vulete risparmià u trasportu, pudemu spedisce per mare, ci vole circa 30-50 ghjorni, secondu a vostra destinazione.
D: Accettate OEM è ODM?
A: Iè, pudemu persunalizà i prudutti, etichette, pacchettu.
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.