Video
Specificazione
| N° articulu: | DAZ08 |
| Dimensione di u produttu: | 83X107X206mm |
| Tensione: | CC 6V |
| Capacità: | 320 millilitri |
| Misurazione di a distanza: | 0~45mm |
| Materiale principale: | ABS |
| Installazione: | Desktop |
| Tipu di pompa: | Opzionale (Pompa spray/goccia/schiuma) |
| Putenza da: | 4 batterie AA (ùn sò micca incluse) |
| Certificatu: | CE, ROHS, FCC |
| Imballaggio: | 1pc/scatula di culore; 48pcs/cartone |
| Dimensione di a scatula di culore: | 105X80X230mm |
| Dimensione di u cartone: | 47,5X49X43cm |
| NO/GW: | 12,20/13,50 kg |
FAQ
Q1: U pruduttu hè economicu, a qualità hè garantita?
A1: Avemu più di 10 anni di sperienza in pruduzzione è vendita è tutti i prudutti anu una garanzia di 12 mesi.
Q2: Pudemu urdinà solu campioni per pruvà prima di fà un ordine?
A2: Di sicuru, l'ordine di mostra hè accettabile per noi.
Q3: Cumu spedite di solitu a merce? È quantu tempu ci vole à cunsegnalla?
A3: Per campioni è picculi ordini, per espressu, di solitu ci vole 3-5 ghjorni. Per ordini grossi, sè avete bisognu urgentemente, pudemu spedisce merci per via aerea. Sè vo vulete risparmià u trasportu, pudemu spedisce per mare, ci vole circa 30-50 ghjorni, secondu a vostra destinazione.
Q4: Accettate OEM è ODM?
A4: Iè, pudemu persunalizà i prudutti, etichette, pacchettu.
Q5: Chì ghjè u prucessu d'ordine per i prudutti persunalizati?
A5: Fornite specifiche di u produttu o esigenze specifiche - quotazione - cunferma di quotazione - - depositu di pagamentu - cunferma di disegnu di pruduzzione - fabricazione di strumenti di stampo - fabricazione di campioni - cunferma di campioni - pruduzzione in massa - - consegna - serviziu post-vendita
Q6: U pruduttu hà un certificatu?
A6: A maiò parte di i prudutti micca persunalizati sò certificati è brevettati, è i prudutti persunalizati ponu esse applicati certificati secondu i requisiti di i clienti.
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.