| Dimensione | 126,2 * 182,2 * 271,5 mm |
| Materiale | Plastica PP |
| Culore | Biancu |
| Capacità | 1000ml |
| Alimentazione elettrica | Batterie AA/18650 è USB elettriche |
| Includite | distributore x1 |
| Cavu USB x1 | |
| Manuale x1 | |
| Fibbia di supportu x1 | |
| Viti di montaggio à u muru x2 | |
| Vassoio di gocciolamento x1 | |
| Imbutu x1 | |
| Vassoio di coperchio posteriore x1 | |
| Quantità di cartone | 12 pezzi / cartone |
| Dimensione di u cartone principale | 57 × 44,5 × 33,5 CM |
| Pesu | 12,2 kg/Cartone |
| Osservazioni | E batterie è l'adattatore USB ùn sò micca inclusi in u pacchettu |


Caratteristiche:
Sensore automaticu azionatu: u distributore di sapone per a disinfezione di e mani senza cuntattu hè cuncipitu per disinfettante per e mani, gel o alcolu, è furnisce un dosaggio automaticu di spray, chì permette una disinfezione di e mani rapida è faciule è elimina a contaminazione incrociata.
Piazzamenti multipli: pò esse piazzatu nantu à u scrivania è ancu muntatu nantu à u muru o un treppiede, chì hè cunveniente per esse adupratu in diversi lochi.
Funziona à batteria è ricaricabile: questu distributore di sapone à alcolu hè alimentatu da 4 batterie AA o 2 batterie 18650, pò ancu esse alimentatu da un cavu di tipu C. (Ùn hè micca equipatu cù adattatore di carica è batterie)
Praticu è Igienicu: basta à mette a manu sottu à u sensore per inizià u dispenser, pudete evità efficacemente l'infezzione incrociata. Hè adattatu per i lochi publichi cum'è uffizii, hotel, ospedali, istituzioni mediche, scole, ecc.
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.