Funziunalità
Sensore automaticu azionatu: a macchina di disinfezione di e mani senza cuntattu hè cuncepita per nebulizà u disinfettante per e mani o l'alcol, è furnisce un dosaggio automaticu di spray, chì permette una disinfezione rapida è faciule di e mani è elimina a contaminazione incrociata, ottenendu un'igiene ottimale di e mani.
Cunveniente è Igienicu: basta à mette a manu sottu à u sensore per inizià u dispenser di sapone, pudete evità efficacemente l'infezzione incrociata senza toccà u dispenser di sapone. Adattu per lochi publichi cum'è uffizii, hotel, ospedali, istituzioni mediche, scole, ecc.
Specificazione
| N° articulu: | F1307 |
| Dimensione di u produttu: | 120x120x260 mm |
| Culore: | Biancu |
| Capacità: | 1000ml |
| Materiale: | 100% Plastica d'ingegneria ABS vergine |
| Buttiglia: | Ricaricabile |
| Pesu di u produttu: | 0,90 kg |
| Putenza da: | 4 batterie di taglia C o adattatore 110V/220V * E batterie ùn sò micca incluse |
| Installazione: | Supportu à parete/à terra |
| Tipu di pompa: | Opzionale (Pompa spray/goccia/schiuma) |
| Usu di a dosa: | 1-Pompa di liquidu: 1ml ogni volta |
| Pompa à 2 schiume: 0,8 ml ogni volta | |
| Pompa à 3 spruzzi: 0,8 ml ogni volta | |
| Certificatu: | CE, ROHS, FCC |
| Imballaggio: | 1pz/scatula marrone; 15pz/cartone |
| Dimensione di u cartone: | 65,5X41X29cm |
| NO/GW: | 13,80/14,50 kg |
Lista d'imballaggio:
Dispensatore x1
Cavu USB x1
Manuale x1
Viti di montaggio à u muru x2
Fibbia di supportu x 1
Osservazioni: e batterie è l'adattatore USB ùn sò micca inclusi in u pacchettu
Assicurazione di qualità:
1. Ogni prucessu di pruduzzione hè ispezionatu da a nostra squadra di QC
2. A qualità hè assicurata da un ingegnere prufessiunale
3. Certificati CE, FCC, ROHS appruvati è anu brevetti autoproprietati
Serviziu à i clienti
1. A vostra dumanda riguardu à i nostri prudutti o prezzi serà risposta in 24 ore.
2. Continuate à informà i nostri clienti nantu à u prucessu di pruduzzione è aiutate à urganizà l'ispezione di qualità se necessariu.
3. Garanzia di un annu è serviziu post-vendita rispunsevule.
4. Squadra prufessiunale di vendita è ingegneri per assicurà una bona sperienza di compra.
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.