Video
Specificazione
| N° articulu: | K9 Pro Plus cù Wifi da l'app Tuya |
| Dimensione di u produttu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Tensione: | 5V 2A |
| Capacità: | 1200ml |
| Misurazione di a distanza: | 2-10 centimetri |
| Volume di u sonu: | Livellu 1-4 regulabile |
| Dosaggio: | 0,1-2 ml regulabile |
| Installazione: | Montatu à u muru, Desktop, Supportu à treppiede |
| Tipu di pompa: | Opzionale (Pompa spray/goccia/schiuma) |
| Gamma di misurazione: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura di l'allarme: | Ajustabile |
| Certificatu: | CE, ROHS, FCC |
| Trasmissione in 18 lingue: | |
| Cinese, Inglese, Spagnolu, Giapponese, Portoghese, Coreanu, Tedescu, Francese, Russu, Talianu, Arabu, Turcu, Tailanda, Cambogianu, Indonesianu, Bengali, Hindi, Vietnamita | |
| Imballaggio: | 1pz/scatula di culore; 9pz/cartone |
| A scatula di culori include: | 1x dispenser, 1x vassoio raccogligocce, 1x manuale, 1x cavu USB, 2x viti murali. |
| Dimensione di a scatula di culore: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Dimensione di u cartone: | 49x495x36cm |
| NO/GW: | 9,45/11,60 kg |
| Vantaghji: | |
| * Cambià e lingue | * Dosaggio regulabile |
| * Livellu di sonu regulabile | * Registrà i dati di misurazione di a temperatura |
| * Impostazione di capacità | * Una sola applicazione pò cuntrullà parechje funzioni |

Sensore automaticu azionatu: questu dispenser di disinfettante per mani senza cuntattu hè cuncipitu per nebulizà u disinfettante per mani o l'alcol, è furnisce un dosaggio automaticu di spray, chì permette una disinfezione rapida è faciule di e mani è elimina a contaminazione incrociata, ottenendu un'igiene ottimale di e mani.
Stile à parete: u dispenser di sapone à parete funziona bè per mantene a superficia di u bancone libera da ingombri.
Funzionamentu à batteria è ricaricabile: questu distributore di sapone à alcolu funziona cù batterie, pò ancu esse alimentatu da un adattatore. (Ùn hè micca equipatu cù adattatore di carica è batterie)
Wifi dispunibule: hè supportatu da l'applicazione Tuya chì pudete scaricà da i vostri telefoni cellulari. Cù ella, pudete cuntrullà tutte e funzioni, faciule è cunveniente.
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.