Funzionamentu automaticu di sensori: a macchina di disinfezione di e mani senza cuntattu hè cuncipita pernebulosedisinfettante per e mani o alcolu, è furnisce un dosaggio automaticu di spray, chì permette una disinfezione rapida è faciule di e mani è otteneesigiene ottimale di e mani.
Praticu è igienicu:jBasta à mette a manu sottu à u sensore per inizià u dispenser di sapone, pudete evità efficacemente l'infezzione incrociata senza toccà u dispenser di sapone. Adattu per lochi publichi cum'è uffizii, hotel, ospedali, istituzioni mediche, scole, ecc.






| N° articulu: | F12 |
| Dimensione di u produttu: | 126,2 * 18 m 2,2 * 271,5 m |
| Tensione: | 5V 2A |
| Capacità: | 1000ml |
| Misurazione di a distanza: | 2-10 cm |
| Volume di u sonu: | Livellu 1-4 regulabile |
| Dosaggio: | 0,1-2 ml regulabile |
| Installazione: | Montatu à u muru, Desktop, Supportu à treppiede |
| Tipu di pompa: | Opzionale (Pompa spray/goccia/schiuma) |
| Gamma di misurazione: | 0℃-42℃ (0℉-107,6℉) |
| Temperatura di travagliu: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Temperatura di l'allarme: | Ajustabile (37,3-39 ℃) |
| Putenza da: | Batteria AA, batteria 18650, batteria elettrica di tipu C |
| Certificatu: | CE, ROHS, FCC |
| Trasmissione in 18 lingue: | |
| Cinese, Inglese, Spagnolu, Giapponese, Portoghese, Coreanu, Tedescu, Francese, Russu, Talianu, Arabu, Turcu, Tailanda, Cambogianu, Indonesianu, Bengali, Hindi, Vietnamita | |
| Pacchettu F12: | 1pc/scatula di culore; 12pcs/cartone |
| Una scatula di culore include: 1x dispenser, 1x vassoio di gocciolamento, 1x manuale, 1x cavu USB, 2x viti murali. | |
| 14x14x30cm | |
| 57 × 44,5 × 30,5 cm | |
| 9,80/12,90 kg | |
| Pacchettu di treppiede: | 1pz/scatula marrone; 20pz/cartone |
| 71X38X32cm | |
| 15,8/16,5 kg | |
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.