Video
Caratteristiche:
Sensore automaticu azionatu: u distributore di sapone per a disinfezione di e mani senza cuntattu hè cuncipitu per nebulizà u disinfettante per e mani o l'alcol, è furnisce un dosaggio automaticu di spray, chì permette una disinfezione rapida è faciule di e mani è elimina a contaminazione incrociata, ottenendu un'igiene ottimale di e mani.
Stile à parete: u dispenser di disinfettante à parete funziona bè per mantene a superficia di u bancone libera da ingombri.
Funziona à batterie è ricaricabile: questu distributore di sapone à alcolu hè alimentatu da batterie, è pò ancu esse alimentatu da un adattatore. (Ùn hè micca equipatu di adattatore di carica è batterie)
Praticu è Igienicu: basta à mette a manu sottu à u sensore per inizià u dispenser di sapone, pudete evità efficacemente l'infezzione incrociata senza toccà u dispenser di sapone. Adattu per i lochi publichi cum'è uffizii, hotel, ospedali, istituzioni mediche, scole, ecc. Misura a temperatura di e mani è di a fronte à u listessu tempu.









| Parametri Tecnologichi | |
| Batteria | 4 batterie AA, 2 batterie 18650 o USB |
| Materiali | ABS + HDPE di prima qualità, micca riciclatu |
| Culore | biancu, altri culori ponu esse persunalizati |
| Dimensione | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Capacità | 1200 millilitri |
| Precisione | ±0,2°C |
| Temperatura di l'ambiente | 10-40°C (15°C-35°C hè megliu) |
| Gamma di misurazione | 0-50°C |
| Tipu d'allarme | lampeggiante + bip "DIDIDI" |
| Tipi di beccucci | Opzionale (Pompa spray/goccia/schiuma) |
| Piazzamentu | Montatu à u muru, Desktop, Supportu à treppiede |
U pacchettu include:
Dispensatore x1
Cavu USB x1
Manuale x1
Fibbia di supportu x1
Viti di montaggio à u muru x2
Vassoio di gocciolamento x1
Imbutu x1
Vassoio di coperchio posteriore x1
Quantità di cartone: 9 pezzi / cartone
Dimensione di u cartone principale: 49x49x36 CM
Pesu: 11,6 kg/Cartone
Osservazioni: e batterie è l'adattatore USB ùn sò micca inclusi in u pacchettu
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.