Video
Specificazione
| N° articulu: | K9 Pro Plus |
| Dimensione di u produttu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Tensione: | 5V 2A |
| Capacità: | 1200ml |
| Misurazione di a distanza: | 2-10 cm |
| Volume di u sonu: | Livellu 1-4 regulabile |
| Dosaggio: | 0,1-2 ml regulabile |
| Installazione: | Montatu à u muru, Desktop, Supportu à treppiede |
| Tipu di pompa: | Opzionale (Pompa spray/goccia/schiuma) |
| Gamma di misurazione: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura di l'allarme: | Ajustabile |
| Certificatu: | CE, ROHS, FCC |
| Trasmissione in 18 lingue: | |
| Cinese, Inglese, Spagnolu, Giapponese, Portoghese, Coreanu, Tedescu, Francese, Russu, Talianu, Arabu, Turcu, Tailanda, Cambogianu, Indonesianu, Bengali, Hindi, Vietnamita | |
| Imballaggio: | 1pc/scatula di culore; 9 pezzi/cartone |
| A scatula di culori include: | Dispenser x1Cavi USB x1Manuale x1Fibbia di supportu x1 Viti di montaggio à u muru x2 Vassoio di gocciolamento x1 Imbutu x1 Vassoio di coperchio posteriore x1 Quantità di cartone: 9 pezzi / cartone Dimensione di u cartone principale: 49x49x36 CM Pesu: 11,6 kg/Cartone Osservazioni: e batterie è l'adattatore USB ùn sò micca inclusi in u pacchettu |
| Dimensione di a scatula di culore: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Dimensione di u cartone: | 49x495x36cm |
| NO/GW: | 9,45/11,60 kg |
Caratteristiche:
1. Pò esse piazzatu nantu à u desktop, u muru, u treppiede
2. Supporta 18 lingue
3. Fonti d'alimentazione: USB, 4 batterie AA o 2 batterie 18650
4. Brevettu autopruprietà, CE, ROHS, FCC appruvatu
5. Beccucci multipli: spray, goccia, schiuma
7. OEM è ODM dispunibili


Serviziu à i clienti:
1. A vostra dumanda ligata à i nostri prudutti o prezzu serà risposta in 24 ore.
2. Continuate à informà i nostri clienti nantu à u prucessu di pruduzzione è aiutate à urganizà l'ispezione di qualità se necessariu.
3. Garanzia di un annu è serviziu post-vendita rispunsevule.
4. Squadra di vendite è ingegneri prufessiunali per assicurà una bona esperienza di compra.
Assicurazione di qualità:
1. Ogni prucessu di pruduzzione hè ispezionatu da a nostra squadra di QC
2. A qualità hè assicurata da un ingegnere prufessiunale
3.CE, FCC, certificati ROHS appruvati è anu brevetti autoproprietati
4. Garanzia di un annu
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.