Video
Caratteristiche:
Misurazione di a temperatura à longa distanza: cù un sensore di alta qualità à l'internu, u dispensatore di sapone per termometru di sapone liquidu K9 Pro F pò monitorà a temperatura finu à 3 m, assai adattatu per esse adupratu in spazii publichi, cum'è scola, hotel, ospedale, centru cummerciale, ecc.
Stile à parete: u distributore automaticu di disinfettante à parete funziona bè per mantene a superficia di u bancone libera è pulita.
Funziona à batterie è ricaricabile: questu distributore di sapone à alcolu hè alimentatu da batterie AA o 18650, è pò ancu esse alimentatu da un adattatore. (Ùn hè micca equipatu di adattatore di carica è batterie).
Cunveniente è igienicu: basta à mette a manu sottu à u sensore per avvià u distributore automaticu di sapone, pudete evità efficacemente l'infezzione incrociata senza toccà u distributore di sapone. Adattu per lochi publichi cum'è uffizii, hotel, ospedali, istituzioni mediche, scole, ecc. Misura a temperatura di e mani è di a fronte à u listessu tempu.


| N° articulu: | K9 Pro F |
| Dimensione di u produttu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Tensione: | 5V 2A |
| Capacità: | 1200ml |
| Misurazione di a distanza: | 3m |
| Volume di u sonu: | Livellu 1-4 regulabile |
| Dosaggio: | 0,1-2 ml regulabile |
| Installazione: | Montatu à u muru, Desktop, Supportu à treppiede |
| Tipu di pompa: | Opzionale (Pompa spray/goccia/schiuma) |
| Gamma di misurazione: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura di l'allarme: | Ajustabile |
| Certificatu: | CE, ROHS, FCC |
| Trasmissione in 18 lingue: | |
| Cinese, Inglese, Spagnolu, Giapponese, Portoghese, Coreanu, Tedescu, Francese, Russu, Talianu, Arabu, Turcu, Tailanda, Cambogianu, Indonesianu, Bengali, Hindi, Vietnamita | |
| Imballaggio: | 1pz/scatula di culore; 9pz/cartone |
| A scatula di culori include: | Dispenser x1Cavo USB x1Manuale x1Fibbia di supportu x1Viti di montaggio a parete x2Vassoio di raccolta gocce x1Imbuto x1Vassoio di copertura posteriore x1Quantità in cartone: 9 pezzi/cartoneDimensione di u cartone principale: 49x495x35 CMPesu: 11,6 kg/Cartone Osservazioni: e batterie è l'adattatore USB ùn sò micca inclusi in u pacchettu |
| Dimensione di a scatula di culore: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Dimensione di u cartone: | 49x495x35cm |
| NO/GW: | 9,45/11,60 kg |
| N° articulu: | K9 Pro F |
| Dimensione di u produttu: | 121,7 × 131,5 × 302 mm |
| Tensione: | 5V 2A |
| Capacità: | 1200ml |
| Misurazione di a distanza: | 3m |
| Volume di u sonu: | Livellu 1-4 regulabile |
| Dosaggio: | 0,1-2 ml regulabile |
| Installazione: | Montatu à u muru, Desktop, Supportu à treppiede |
| Tipu di pompa: | Opzionale (Pompa spray/goccia/schiuma) |
| Gamma di misurazione: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Temperatura di l'allarme: | Ajustabile |
| Certificatu: | CE, ROHS, FCC |
| Trasmissione in 18 lingue: | |
| Cinese, Inglese, Spagnolu, Giapponese, Portoghese, Coreanu, Tedescu, Francese, Russu, Talianu, Arabu, Turcu, Tailanda, Cambogianu, Indonesianu, Bengali, Hindi, Vietnamita | |
| Imballaggio: | 1pz/scatula di culore; 9pz/cartone |
| A scatula di culori include: | Dispenser x1Cavo USB x1Manuale x1Fibbia di supportu x1Viti di montaggio a parete x2Vassoio di raccolta gocce x1Imbuto x1Vassoio di copertura posteriore x1Quantità in cartone: 9 pezzi/cartoneDimensione di u cartone principale: 49x495x35 CMPesu: 11,6 kg/Cartone Osservazioni: e batterie è l'adattatore USB ùn sò micca inclusi in u pacchettu |
| Dimensione di a scatula di culore: | 15,5 × 15,5 × 31,5 cm |
| Dimensione di u cartone: | 49x495x35cm |
| NO/GW: | 9,45/11,60 kg |
Dapoi a so creazione, a nostra fabbrica hà sviluppatu prudutti di prima classe mundiale aderendu à u principiu
di qualità prima. I nostri prudutti anu guadagnatu una eccellente reputazione in l'industria è una preziosa fiducia trà i clienti novi è vechji.